3 velké lásky a 3 smutné rozchody: Bývalá hvězda Ulice Anna Kadeřávková stále nemůže najít toho pravého

Celebrity 3 velké lásky a 3 smutné rozchody: Bývalá hvězda Ulice Anna Kadeřávková stále nemůže najít toho pravého
Více

Oblíbená herečka Anna Kadeřávková (25) oznámila na Instagramu zprávu, kterou nikdo nečekal. Po několika měsících velké lásky se rozchází s youtuberem Danielem Štrauchem (25) alias GoGoManem. Půvabná herečka má zkrátka v lásce smůlu a stále se jí nedaří najít toho pravého. S kým vším to vypadalo na lásku na celý život a nakonec z toho byl hořký rozchod?

Bývalá hvězda nekonečného seriálu Ulice Anna Kadeřávková se rozešla s účastníkem reality show Survivor Danielem Štrauchem. Oznámila to během víkendu na svých sociálních sítích a fanoušci zůstali v pořádném šoku. Ještě nedávno se přitom Anička rozplývala nad tím, jak buduje hnízdečko lásky, ve kterém si měli s Danielem užívat zamilované chvíle.

Nic z toho se ale konat nebude. „Náš vztah jsme si dlouho drželi v tajnosti a soukromí a právě těch prvních pár ničím nedotknutých měsíců bude vždycky mých nejmilejších,“ rozepsala se herečka na sociálních sítích.

CelebrityVálka hvězd Slunečné: Eva Burešová si ostře rýpla do kolegyň kvůli přebírání partnerů, co jim vzkázala?

Válka hvězd Slunečné: Eva Burešová si ostře rýpla do kolegyň kvůli přebírání partnerů, co jim vzkázala?

„Stalo se tolik osudných (ne)náhod, aby se naše cesty mohly spojit v jednu, a pak stačí (ne)jedno chybné rozhodnutí, aby se mi celý náš svět rozpadl před očima. Rozhodnutí ostatních prostě není v našich rukách, jsme v tom každý sám za sebe, a tak nám nezbývá než ve vztahu věřit, že to cítíme stejně a oba budeme hledat štěstí na stejném místě,“ pokračuje s tím, že ji rozchod s youtuberem bolí a hluboce zasáhl.

„Jsi ten nejkreativnější člověk, co znám a se špetkou odhodlání a kuráže zvládneš, cokoliv si umaneš. Budu Ti držet palce, ať ti to vyjde. Všechny plány, o kterých jsme mluvili a všechny sny, který máš. Vždycky jsi byl tak trochu sólista a všechno sis nakonec udělal po svým. Tak ti přeju, ať jsi tak šťastný,“ vzkázala svému nyní již bývalém partnerovi.

3 velké lásky, 3 rozchody

Před Danielem Štrauchem randila Kadeřávková od roku 2019 se slovenským raperem Strapem. Na konci roku 2021 se ovšem v tichosti rozešli a zanedlouho začala herečka chodit právě s Danielem. I přesto, že mezi Annou a Strapem proběhlo před veřejností vše hladce a bez jakékoliv hysterie, tak v pozadí se mluvilo o tom, že Anička zlomila sympatickému Slovákovi srdce.

Jde o to, že se tajně za Strapovými zády scházela s GoGem a rozešli se až ve chvíli, kdy to Strapo zjistil. Proto jeho post Lžín na instagramovém profilu. Tohle se prostě nedělá,“ napsal do komentářů jeden ze sledujících a Strapo mu jeho komentář „lajknul“.

CelebrityAnna Kadeřávková se pochlubila rostoucím hnízdečkem lásky: Její dům snů už stojí na pevných základech

Anna Kadeřávková se pochlubila rostoucím hnízdečkem lásky: Její dům snů už stojí na pevných základech

První velkou láskou půvabné herečky byl její herecký kolegy ze seriálu Ulice Johan Mádr, se kterým randila v letech 2015 až 2018. „Nechci tady vykládat žádný moudra, ale prostě člověk se postupem času mění, to je jasný. Když jsme spolu začínali, bylo mi čerstvých 18. Teď mi bude 21. To je spousta času a příležitostí na nový zkušenosti a určitý myšlenkový posun. Oba jsme se za tu dobu hodně naučili a posunuli se dál,“ vyjádřila se v roce 2018 k jejich společnému rozhodnutí rozejít se pro web eXtra.cz.

Mladinká herečka nemá v lásce příliš velké štěstí a zatím stále nemůže najít toho pravého. Všichni ale věří, že jedou to přijde a po boku Anny Kadeřávkové se objeví někdo, s kým bude skutečně šťastná.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Jan Bendig vydal krkolomné vyjádření k útoku moukou: Dělat z nás rasisty je ubohost, bouří se lidé Celebrity

Jan Bendig vydal krkolomné vyjádření k útoku moukou: Dělat z nás rasisty je ubohost, bouří se lidé

Velkolepý Český ples vrcholem sezony: Moderovat bude Čenský a Vítová, vystoupí legenda Vondráčková Celebrity

Velkolepý Český ples vrcholem sezony: Moderovat bude Čenský a Vítová, vystoupí legenda Vondráčková

Rakušan v hlavní roli rodinných sporů mezi Agátou a Soukupem: Policie v domě a drsný vzkaz Žilkové Celebrity

Rakušan v hlavní roli rodinných sporů mezi Agátou a Soukupem: Policie v domě a drsný vzkaz Žilkové

Ondřej Novotný dostal nabídku do zpráv na TV Prima: Za takovou částku neumím vstát ani z postele, řekl Celebrity

Ondřej Novotný dostal nabídku do zpráv na TV Prima: Za takovou částku neumím vstát ani z postele, řekl

Obrovský přešlap Hanychové: V těhotenství nadýchala za volantem, Agáta se brání Celebrity

Obrovský přešlap Hanychové: V těhotenství nadýchala za volantem, Agáta se brání

Zápas roku: V pořadu Jaromíra Soukupa padla nabídka pro Slovákovou a Kočendovou do Clash of the Stars Celebrity

Zápas roku: V pořadu Jaromíra Soukupa padla nabídka pro Slovákovou a Kočendovou do Clash of the Stars