3 svatební outfity Zuzany Plačkové: Poprvé jako cukrová vata, ve Vegas za princeznu a do třetice překvapila

Celebrity 3 svatební outfity Zuzany Plačkové: Poprvé jako cukrová vata, ve Vegas za princeznu a do třetice překvapila
Více

Zuzana Plačková (31) a René Strausz (32) se na začátku října potřetí vzali. Poprvé se brali v roce 2015, podruhé v roce 2019 a potřetí v roce 2022. Slovenská influencerka toužila po obřadu v kostele, a tak jí to její partner splnil. Během svatby rovnou pokřtili syna Diona. Plačková se pokaždé vdávala v naprosto odlišném outfitu.

První svatba na úřadě

Slovenská influencerka Zuzana Plačková se potřetí vdala za svého manžela Reného Strausze. Jejich první svatba se konala v roce 2015 na úřadě. V té době Zuzana vypadala ještě úplně jinak. Prezentovala se jako Playmate, měla za sebou účast v reality show Hotel Paradise a jejím poznávacím znamením byly dlouhé blonďaté vlasy.

Na první veselku Plačková zvolila obří růžové řasené šaty poseté křišťálovými kamínky Swarovski. Ulítlé svatební šaty, které vyšly na půl milionu doplnila dlouhým růžovým závojem a místo lodiček obula tenisky. Aby byl cirkus kompletní, tak družičky dorazily v upnutých bílých tílkách a krátkých růžových sukních.

ZahraničíHailey Bieber poprvé promluvila o manželství s Justinem: Ukradla životní lásku Seleně Gomez?

Hailey Bieber poprvé promluvila o manželství s Justinem: Ukradla životní lásku Seleně Gomez?

Druhá svatba v Las Vegas

Druhá svatba už byla o něco tradičnější a odehrála se ve městě hazardu v Las Vegas. Psal se rok 2019 a podnikatelka překvapila výběrem róby. Plačková se netajila tím, že si svatbu ve Vegas si vždycky přála. Tentokrát nevěsta zvolila nádherné bílé šaty, ve kterých působila jako princezna. Sněhobílé svatební šaty s dlouhou vlečkou doplnila korunkou a lidem doslova spadla brada.

Každá svatba je svatba roku a, když budu já chtít, budu každý rok nevěsta roku,“ řekla před lety na sociálních sítích. Aby se nejednalo jenom o velký doják, tak zamilovaný pár oddal imitátor Elvise Presleyho.

CelebrityJaromír Soukup si pořádně naběhl: Navezl se do Terezy kvůli partnerům, přepočítal se a Hlůšková vrátila úder

Jaromír Soukup si pořádně naběhl: Navezl se do Terezy kvůli partnerům, přepočítal se a Hlůšková vrátila úder

Do třetice svatba v kostele

Do třetice všeho dobrého se Zuzana Plačková vdala v kostele. „3.10. je už navždy náš datum, ten den před sedmi lety jsme si řekli naše první ANO. A dnes jsme si to mohli znovu zopakovat před Bohem a hlavně jsme mohli pokřtít našeho syna Diona. Miluji vás nade všechno,“ napsala Zuzana na Instagramu.

Dvakrát na svatbu oblékla dlouhé šaty. Možná právě proto se nyní rozhodla, že zvolí bílý kostýmek, který doplnila závojem a teniskami. Při té příležitosti se manželé rozhodli, že pokřtí svého měsíčního syna Diona. Následná oslava se nesla skutečně ve velkém stylu.

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí Celebrity

Mlčení jako definitivní důkaz o rozchodu? Láska Veroniky Kopřivové a Miroslava Dubovického se vznáší nad propastí

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé Celebrity

Lela Vémola se odhodlala k nečekanému kroku: Vypadá mnohem mlaději a přirozeněji, myslí si lidé

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše Celebrity

Taťána Kuchařová práskla do stolu: Ještě jednou a naposledy, já jsem skutečně tolerantní, píše