10 nejbizarnějších perel v procesu století Johnny Depp versus Amber Heard

Zahraničí 10 nejbizarnějších perel v procesu století Johnny Depp versus Amber Heard
Více

Ne každá láska končí happy endem a Johnny Depp (58) a Amber Heard (36) jsou toho důkazem. Herec zažaloval svoji bývalou partnerku za pomluvu, urážku na cti a vyhrál. Podívejme se na 10 nejbizarnějších výpovědí v procesu století.

Exkrementy v manželské posteli 

“Paní Heard se poté přiznala našemu realitnímu správci Kevinovi Murphymu, že zanechání výkalů v posteli bylo jen neškodným žertem. Tím v podstatě přiznala, že za to byla zodpovědná, ačkoliv se předtím snažila svalit vinu na naše psy,” vyjádřil se Johnny Depp

Drogy ve vagíně

“Nebyly to láskyplné okamžiky, byly to velmi dominantní a nepříjemné okamžiky. Strčil prsty do vagíny Amber, aby zjistil, jestli náhodou drogy neschovává tam.” Forenzní psycholožka a odbornice na sexuální násilí doktorka Dawn Hugens. 

Znásilnění lahví od alkoholu  

“Přitlačil ji na bar. Házel po ní další a další lahve. Táhl ji po podlaze mezi rozbitými lahvemi, mlátil ji a kopal. Tvrdil, že ji zabije a že ji nenávidí. A pak ji znásilnil lahví od alkoholu.” Elaine Bredehoft, právnička Amber Heard

ProměnaŽivotem zbídačená Amanda Bynes: Z talentované hvězdy troskou, která podpálila sebe i psa

Životem zbídačená Amanda Bynes: Z talentované hvězdy troskou, která podpálila sebe i psa

Uříznutý kus prstu 

“V době byl příšerný nepořádek, zdi byly pomalované a televize rozbitá. Pan Depp měl uříznutý kousek prostředníčku na levé ruce a já musela prohledat celý dům, abych ho našla.” Zdravotní sestra Debbie Lloydová. 

Nikdo ti Johnny neuvěří!

“Řekni to světu, Johnny. Řekni jim: Já, Johnny Depp – muž jsem také obětí domácího násilí. Uvidíme, který soudce ti uvěří a kolik lidí se postaví na tvou stranu.” Nahrávka, na které mluví Amber Heard. 

Vzkazy močí 

“Šla jsem dolů a našla nespočet vzkazů různě po domě, na zdech nebo na oblečení, které mi Johnny adresoval. Napsal je směsí olejové barvy a krve ze svého pořezaného prstu. Johnny také zkoušel vzkazy napsat svou močí, louže byly všude po době.” Amber Heard.

Nikdy bych neuhodil ženu 

“Je to zásadní, ústřední část mého morálního kodexu, že bych za žádných okolností nikdy neuhodil ženu. Připadá mi to jednoduše nepředstavitelné a nikdy by se to nestalo.” Johnny Depp. 

Italská domácnost 

“Pamatuji si, že po mně hodil láhev. Minulo mě to, ale rozbilo to lustr. V určitém okamžiku mě prostě praštil do obličeje. Měla jsem podezření, že mám zlomený nos. Pamatuji si, že můj nos byl oteklý a červený.” Amber Heard líčí situaci z roku 2014 po Met Gala. 

Ztráta kontroly nad vlastními vnitřnostmi 

“Chci říct, že tento muž ztratil kontrolu nad svými vnitřnostmi a já jsem po něm uklidila, jeho ochranka po něm uklidila, převlékl si přede mnou kalhoty.” Amber Heard.

Jsi tlustoprdka! 

“Hodil mě klidně hlavou proti zdi, narazila jsem opravdu tvrdě. Bylo to v kuchyni, blízko lednic. Musela jsem ho odstrčit, aby přestal. Nadával mi, že jsem děvka nebo tlustoprdka.” Amber Heard. 

SOUVISEJICÍ ČLÁNKY

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty Zahraničí

Tara Reid se po delší době ukázala na veřejnosti a děsí lidi: Povislá prsa, kostnatý hrudník a nohy jako špagáty

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém Zahraničí

O smrti Matthewa Perryho promluvili nerozluční Přátelé i snoubenka, se kterou se rozešel ve zlém

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem Zahraničí

Phoebe z Přátel promluvila o možné příčině smrti Matthewa Perryho, pak dojala fanoušky krásným gestem